Escape the Maze

Akcí nabitá, GPS úniková hra, která vyzývá týmy, aby se dostaly zpátky do reality.

1 - 3 hodin
Venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Týmy se pohybují po dobrodružné stezce "skutečného světa", aby unikly "virtuálnímu světu", který se zrcadlí na jejich tabletu. Vyzbrojeni "akčním balíčkem" plným důležitých věcí, musí účastníci hledat cestu přes řadu herních sektorů a virtuálních kontrolních bodů. Každý sektor je navržen tak, aby testoval týmovou dynamiku a vyzval účastníky, aby mohli na cestě účinně komunikovat. Jak týmy projíždějí napříč reálným terénem směrem ke kontrolním bodům na GPS, odhalují se postupně další hádanky a skryté kontrolní body pro odchod a únik z bludiště. Odpovědi a volby, které týmy dělají, otevírají tajné alternativní trasy se "zkratkami" pro ty, kteří nemají to štěstí! S výběrem prostředků a pomůcek, které skutečně ovlivní jejich progres, má každé rozhodnutí důsledek.

Výsledky učení

Rychlé a vysoce interaktivní dobrodružství prostřednictvím virtuálního světa. Řešení problémů je jen začátek, tým bude muset úzce spolupracovat, využívat týmovou práci, rozhodovat se pod tlakem, důvěřovat, vést a učit se ze zkušeností. Escape the Maze může být provozována jako konkurenční cvičení, v němž jsou klíčem odpovědnost, komunikace a časový management. Pro dosažení výsledku společného učení mohou týmy přistupovat k těmto sektorům současně a sdílet své učení z úspěchu a neúspěchu pomocí zasílání zpráv přes aplikaci. V obou případech musí týmy na konci pracovat společně, aby se zachránily.

Related Testimonial

Naši mileniálové se okamžitě zapojili do práce s vícevrstvýma hádankama. Praktické zlepšení jejich efektivní komunikace, týmové dynamiky, inovativního myšlení a řešení problémů.

Momo

Vyžádejte si cenu