Global Innovation Game - Digital

Spoluvytvářejte nové nápady jako tým ve spolupracujícím, kreativním a vzdáleném prostředí.

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
6 - Neomezené

O

Týmy se připojují pomocí digitálního konferenčního nástroje a přihlašují se na webové stránky Global Innovation Game. Webové stránky se zabývají každým hráčem pomocí interaktivních hracích karet. Každá hráčská ruka má stejnou kombinaci karet Object, Tech & Data. Úkolem je vymyslet revoluční smart objekt, službu nebo nástroj. Hráči „kliknou a přetáhnou“ své barevné kódované karty do kombinací, aby jim pomohli s jejich nápady. Poté hráči v týmech vymýšlejí a sdílejí koncepty a nakonec rozhodují o myšlence, kterou představí. Spolupracují na vytvoření krátké, přesvědčivé prezentace a poté ji předvedou ostatním týmům v dračím doupěti.

Výsledky učení

Global Innovation Game podporuje myšlenky a kreativní myšlení ve vzdálených týmech. Inteligentní, ale přímá herní matice okamžitě zapojí účastníky a vytvoří atmosféru inkluze. Důležitost jasné komunikace a aktivního naslouchání je posílena, protože účastníci jsou vyzváni, aby sledovali, jak může otevřený a plynulý nápad vést k inovacím. Výběr a rozvoj hřiště vychází z kolaborativního rozhodování a týmové dynamiky. Global Innovation Game můžete přizpůsobit svému obsahu.

Remote Team Activity

Aktivita vzdáleného týmu

Pokud váš tým nemůže být na stejném městě nebo ve stejném fyzickém prostoru, vyzkoušejte online verzi této aktivity určenou speciálně pro vzdálené týmy. Je to vynikající způsob, jak zapojit, motivovat a spojit tým lidí, kteří pracují na dálku. Prostřednictvím online konferencí budou naši zkušení zprostředkovatelé k dispozici na usměrnění vašich účastníků během celého zážitku. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tento zážitek pro váš vzdálený tým.

Vyžádejte si cenu