Global Innovation Game - Digital

Spoluvytvářejte nové nápady jako tým ve spolupracujícím, kreativním a vzdáleném prostředí.

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
6 - Neomezené

O nás

Týmy se připojují pomocí digitálního konferenčního nástroje a přihlašují se na webové stránky Global Innovation Game. Webové stránky se zabývají každým hráčem pomocí interaktivních hracích karet. Každá hráčská ruka má stejnou kombinaci karet Object, Tech & Data. Úkolem je vymyslet revoluční smart objekt, službu nebo nástroj. Hráči „kliknou a přetáhnou“ své barevné kódované karty do kombinací, aby jim pomohli s jejich nápady. Poté hráči v týmech vymýšlejí a sdílejí koncepty a nakonec rozhodují o myšlence, kterou představí. Spolupracují na vytvoření krátké, přesvědčivé prezentace a poté ji předvedou ostatním týmům v dračím doupěti.

Výsledky učení

Global Innovation Game podporuje myšlenky a kreativní myšlení ve vzdálených týmech. Inteligentní, ale přímá herní matice okamžitě zapojí účastníky a vytvoří atmosféru inkluze. Důležitost jasné komunikace a aktivního naslouchání je posílena, protože účastníci jsou vyzváni, aby sledovali, jak může otevřený a plynulý nápad vést k inovacím. Výběr a rozvoj hřiště vychází z kolaborativního rozhodování a týmové dynamiky. Global Innovation Game můžete přizpůsobit svému obsahu.

remote teams


Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

Vyžádejte si cenu