Global Festival Game Online

Letní zábava na hudebním festivalu!

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O nás

Týmy představují skupinu přátel, kteří se chystají na letní hudební festival. Vstupují na festivalovou půdu stažením aplikace do svého zařízení a naskenováním QR kódu. Global Festival má 7 různých hudebních fází, každá s jiným hudebním žánrem. Týmy se je všechny chystají objevit. Řeší hádanky, sledují fakta a pořizují fotografie a videa, aby ukázaly své zkušenosti a odpovídaly na úkoly pro získání bodů pro svůj tým. Tým s nejvyšším počtem bodů na konci vyhrává.

Výsledky učení

Global Festival Game podněcuje vzpomínky a konverzaci v týmech a umožňuje vzdáleným pracovníkům vymanit se z přesných rolí, komunikovat s kolegy a spojovat se na neformální úrovni. Fáze hry povzbuzují účastníky, aby přezkoumávali a zlepšovali své dovednosti řešení problémů a procesy. Tím, že se naučí efektivně shromažďovat a komunikovat informace, vidí návratnost svých zlepšení, když získávají body pro svůj tým a znalosti z oblasti hudebního průmyslu. Omezený čas a zdroje otestují týmovou dynamiku a vyzvou je, aby byli kreativní a hledali příležitosti. Každá zóna umožňuje přidělení úkolů konkrétním členům týmu, aby mohli ukázat své silné stránky pro celkový prospěch týmu.

remote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu