Global Innovation Game

Hra ve stylu Dragons' Den

45 minut - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
18 - Neomezené

O nás

Organizujte: Hrací karty jsou rozdány všem týmům a je zajištěn stejný mix Object, Tech a Data karet.

Inovujte: Členové týmu si pak vyberou kartu každé barvy a vytvoří buď Smart Object, Service nebo Tool.

Hodnoťte: Každý tým vybere ze svého stolu nejlepší nápad a ohodnotí jej a vytvoří 2-minutový přehled, který dodají do místnosti.

Vhoďte: Všechny týmy vhodí své nápady do místnosti.

Investujte: Týmy pak investují s našim bankéřem a složí peníze na nápad, který se jim nejvíce líbí.

Výsledky učení

Global Innovation Game byla navržena kvůli potřebě odstoupit od každodenních technologických zařízení. Její vytvoření inspirovala naše generace mileniálů. Global Innovation Game se vrací k základům, nutí každého otevřeně mluvit, inovuje a vytváří nápady bez pomoci vyhledávačů, PowerPointů a obrazovek. Global Innovation Game je zábavný a odměňující event, který podporuje kreativitu a odměňuje ty, kteří jsou nejinovativnější.

together apartVzdálené - Hybridní - Z více míst

Tato aktivita byla navržena pro týmy tváří v tvář, vzdálené, hybridní a týmy na více místech. Pokud váš tým pracuje z domova, v různých regionálních pobočkách nebo v různých zemích, zeptejte se nás na vzdálenou nebo hybridní verzi této aktivity. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tuto zkušenost vašemu týmu.

Related Testimonial

Opravdu jsme si užili, že s námi byl Dave a tým na týmové schůzi. The Global Innovation Game je zábavná, energická a opravdu užitečná hra, všichni jsme přemýšleli a pracovali různými způsoby a jako součást mini týmů. Všichni jsme byli velmi povzbuzeni, když jsme se to odpoledne vrátili k našim pracovním stolům a bezpochyby jsme díky tomu začali myslet nekonvenčně!

Shauna Callagy
Coyne Research

Vyžádejte si cenu