Go Engage

Sdílejte obsah, sbírejte informace a stimulujte kreativní myšlení.

30 minut - 3 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
1 - 2000

O nás

Díky použití platformy Go Team je Go Engage všestranným nástrojem pro sdílení obsahu, sbírání informací a stimulování kreativního myšlení. Go Engage má škálu využití, díky které lze dosáhnout vašich požadovaných výsledků. Je možné ji použít přímo s jednotlivci nebo se skupinami a umožňuje dialog a zpětnou vazbu. Go Engage dokáže díky své všestrannosti zapojit každého pomocí gamifikace, nebo jednoduše pomocí uživatelsky přátelského způsobu učení a sdílení.


Výsledky učení

Ať už ji využíváte ke sběru informací, prezentování informací nebo podporování vytváření sítí, platforma Go Engage propaguje spolupráci a otevřenou komunikaci a diskusi lákavým a sympatickým způsobem. Zvyšuje znalosti, zlepšuje vztahy a díky tomu pozitivně ovlivňuje pracovní prostředí. Go Engage motivuje zaměstnance vytvářením rovných herních možností, kde každý může svobodně vyjádřit své nápady a názory, co je motivuje k přijímání nových výzev.

Related Testimonial

Go Engage byla perfektní volba pro naši konferenci. Našli jsme efektivní způsob komunikování informací s delegáty, jejich poznávání a komentování obsahu konference, co je skvělá zpětná vazba, abychom mohli udělat naši další konferenci ještě efektivnější.

KPMG

Vyžádejte si cenu