Gold Rush

Týmy využívají strategii a řešení problémů v honbě za objevením zlata.

2 - 4 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční
20 - Neomezené

O nás

Skvělý teambuildingový zážitek, který v lidech na konferenci nebo firemní akci probudí novou energii, vzrušení a soutěživého ducha.

Ulice jsou dlážděny zlatými mincemi! Týmy vědí, že kdo co najde, to si může nechat, takže mohou získat obrovské bohatství a nakonec zvítězit!

Jenže nic není takové, jak se to zdá. Týmy musí spolupracovat a řešit úkoly na osmi různých úrovních zároveň, aby za zlatem vůbec mohly vyrazit.

Někde je zlata málo, takže jej získá ten, kdo dorazí první. Jinde najde svoje každý, kdo přijde.

Tady dostanete tajný kód, který musíte směnit za hotovost se správcem záborů. Jenže jeho kancelář je vrcholem byrokracie! Nedodržíte-li přesně správný postup, nebude vaše žádost vůbec zpracována. Tyto postupy jsou přesně stanoveny předem a mění se podle požadovaných prostředků; mohou to být například ustanovení o osobních vlastnostech členů týmu, kteří žádost podávají. Více než kdy jindy tedy jde o to naplánovat si práci, svůj plán pak provést a nepodlehnout pokušení zkracovat si cestu.

Během hry můžete získat i další bonusy, když splníte různé úkoly. Každých 30 minut je vydána tisková zpráva. Některé zprávy jsou volně dostupné. Jiné jsou vydávány za zavřenými dveřmi a pouze platícímu publiku. Informace uvedené v tiskových zprávách dávají vašemu týmu příležitost nahromadit mnohem větší bohatství; aby vám ale k něčemu byly, musíte dorazit VČAS! Jedno zaváhání a vše je ztraceno.

Program Gold Rush napodobuje výzvy i požitky skutečného světa a funguje stejně dobře pro malé i velké skupiny lidí.

Výsledky učení

Hra Gold Rush vám přinese přidanou hodnotu bez ohledu na pozici, zkušenosti, vzdělání, fyzickou zdatnost nebo úroveň dovedností. Všichni účastníci mají stejnou startovní pozici a výsledkem je strhující teambuildingová aktivita, která jde napříč funkcemi a pozicemi v organizaci. Program je hojně využíván pro tematické oblasti jako CRM, řízení znalostí, služby zákazníkům, kulturní rozmanitost, strategické plánování nebo komunikace. Ukažte svému týmu prostřednictvím této praktické hry hodnotu business inteligence, plánování a komunikace.

Vyžádejte si cenu