Head to Toe

Jóga při plném uvědomění

10 - 40 minut
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O

Head to Toe je neformální doprovodný program, který účastníky naučí, jak během pracovního dne pečovat o svoje zdraví a koncentraci.

Investice do zdraví a pohody vašich lidí se vám zaručeně vrátí. Pravidelné soustředění na dýchání a protahování těla umožňuje vašim zaměstnancům lépe řídit svůj čas a omezovat stres, zlepšovat svoji produktivitu a odolnost a snížit absence.

Unikátní posloupnost cviků v programu Head to Toe sestavil uznávaný odborník na zdravotní cvičení jako prostředek pro okamžité „vzpamatování“, který lze použít kdekoli.

Program Head to Toe můžete využít jako velmi účinný a povzbuzující doprovodný program na vaší konferenci. Díky stavebnicové struktuře lze pak různé cviky opakovat v kratších časových přestávkách v průběhu konference, kdykoli potřebujete, aby se účastníci začali znovu lépe soustředit.

Vaši lidé budou odjíždět nejen se znalostí, jak cviky provádět, ale také se speciálně připravenou příručkou, v níž budou cvičební techniky programu Head to Toe podrobně popsány. S touto kvalitní příručkou mohou vaši lidé zapracovat cvičení do svého každodenního programu; vlastně tak získají nejlepší možný konferenční dárek.

Výsledky učení

Investování do zdraví a kvalitního života zaměstnanců se ukázalo být výhodné. Když se pravidelně soustředí na dýchání a natahování se, jsou lépe schopni spravovat svůj čas a úrovně stresu, zlepšovat produktivitu a paměť, zatímco se snižuje absentérství. Head to Toe je neformální, neohrožující energizér, který učí účastníky, jak dosáhnout osobního zdraví a uvědomění v průběhu pracovních dnů. Unikátní sekvence cvičení byla vyvinuta vysoce respektovaným zdravotníkem.

Vyžádejte si cenu