The Human Race

Cesta po úžasném a záhadném místě - vašem těle

45 minut - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O nás

Ve hře The Human Race, vedené mobilní aplikací, týmy zkoumají záhady lidského těla. Jeden hráč je "Vědec" a ostatní členové týmu jsou "Výzkumníci". Výzkumníci dostávají důležité informace a otázky, které musí předložit Vědcům pro předání.

Týmy procházejí sérií úrovní sdílení a objevování znalostí o lidském těle. Jejich konečným cílem je získat v omezeném časovém rámci pro svůj tým co nejvíce bodů. Aby týmy získaly maximální počet bodů, musí určit, které otázky mohou úspěšně dokončit. Měly by měnit informace s jinými týmy, aby získaly důležité znalosti. A dají se získávat i bonusové body. Dvojnásobný počet bonusových bodů jde prvnímu týmu, aby rozluštil klíčovou lékařskou frázi, která se kousek po kousku odhaluje na začátku každé úrovně, závody se začínají!

Výsledky učení

Human Race je zábavný a poutavý gamifikovaný způsob zkoumání přístupu zaměřeného na úlohy v porovnání s využíváním efektivní týmové práce, přijímání změn a agilní strategie. Rozdělené úkoly vyžadují jasnou, stručnou a důslednou komunikaci při kladení otázek a odpovědích. Týmy musí určit, kterých výzev se mají účastnit, rozhodnout se, kdy přejít na další úroveň, jak moc cílit na bonusové body a kdy obchodovat s jinými týmy pro důležité informace. Vítězné týmy chápou cíle hry, rozvíjejí strategii a používají kolektivní rozhodování pro maximalizaci bodů. Při výměně znalostí a informací z výzkumu se do popředí dostávají individuální přednosti a pouto členů týmu.

remote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu