Island Survivor

Dokáže váš tým přežít na ostrově tak dlouho, aby byl zachráněn?

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O nás

Týmy uvízly na ostrově. Aby unikly, musí spatřit projíždějící loď a vyslat jí signál. Zatímco čekají, musí se přizpůsobit ostrovnímu životu, aby přežily.

Ostrov, který je znázorněn na tabletu, je rozdělen do devíti zón. V každé zóně týmy čelí řadě výzev zaměřených na různé aspekty přežití na ostrově, včetně vody, počasí, první pomoci, budování přístřešků, signalizace apod. Věci vyplavené na břeh jim pomohou při řešení výzev. Úspěšné splnění úkolů jim dá životně důležité dovednosti pro přežití.

Aby týmy mohly přežít, musí získat dostatek znalostí o každém aspektu. Příliš mnoho času v zóně a ztratí čas na získání znalostí o dalších technikách přežití. Příliš málo času a nezískají nezbytné znalosti, které potřebují. Jakmile opustí zónu, nemohou se vrátit.

Týmy nakonec určí název lodi a kdy bude projíždět. Úspěšné týmy dají znamení lodi a jsou zachráněny. Tým s největším počtem bodů je prohlášen za vítěze.

Výsledky učení

Pro přežití musí ostrovní týmy vyvinout strategii a aktivně ji aplikovat. Vědět, kdy přejít do další zóny a kdy v zóně setrvat, vyžaduje také aktivní komunikaci a konsenzuální rozhodování. Týmy se baví tím, že se učí, jak se učit společně, a získávají znalosti o skutečných schopnostech přežití. Omezený čas a zdroje podrobují týmovou dynamiku zkoušce a vyzývají týmy, aby hledaly příležitosti. Každá zóna umožňuje přidělení úkolů konkrétním členům týmu, aby mohli hrát na své silné stránky pro celkový prospěch týmu. Díky svému flexibilnímu přístupu může být Island Survivor navržen pro jednohodinové sezení nebo hlubší hru pro vývoj týmu trvající přes 3 hodiny.

remote teams


Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

Vyžádejte si cenu