Island Survivor

Dokáže váš tým přežít na ostrově dost dlouho na to, aby se jej podařilo zachránit?

1 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční
4 - Neomezené

O nás

Týmy uvízly na ostrově. Pro únik musí spatřit procházející loď a poslat signál. Při čekání se musí přizpůsobit životu na ostrově, aby přežily.

Ostrov je rozdělen do 9 zón. V každé zóně čelí týmy sérii výzev, které se zaměřují na různé věci, potřebné k přežití na ostrově, včetně vody, počasí, první pomoci, stavby přístřešků, signalizování atd. Věci, které se vyplaví na pobřeží, jim pomohou při plnění úkolů. Úspěšné plnění výzev jim poskytne schopnosti, které jsou potřebné pro přežití.

Týmy potřebují získat dostatek znalostí z každé oblasti, aby se jim podařilo přežít. Příliš mnoho času stráveného v jedné zóně a ztratí čas potřebný pro získání znalostí ohledně jiné techniky přežití. Příliš málo času a nezískají potřebné znalosti. Když jednou opustí zónu, už se nemohou vrátit.

Týmy nakonec určí jméno lodi a to, kdy bude procházet kolem. Úspěšné týmy pošlou lodi signál a zachrání se. Tým s největším počtem bodů bude prohlášen za vítěze.

Výsledky učení

Pro přežití na ostrově musí týmy vyvinout strategii a dobře ji uvést do praxe. Vědět, kdy se přesunout do další zóny a kdy zůstat, také vyžaduje aktivní komunikaci a schopnost dělat společná rozhodnutí. Týmy se baví společným učením a získávají schopnosti potřebné k přežití. Týmová dynamika je testována omezeným časem a příležitostmi.

Každá zóna umožňuje rozdělení úkolů konkrétním členům týmu, aby mohli využít své silné stránky pro celkový prospěch týmu. Escape the Island je hra, která je flexibilní svým přístupem a může být navržena s trváním 1 hodiny, nebo pro hlubší týmový rozvoj s trváním 3 hodin.

Vyžádejte si cenu