Push It!

Týmy soutěží v testech dovedností, fyzických výzvách a hlavolamech a snaží se vyhrát!

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční
20 - 200

O

Aplikace Push It! byla vyvinuta s neúprosným důrazem na detail a nabízí tak uživatelsky přátelské rozhraní, které podporuje maximální nasazení účastníků. Každý tým dostane dva tablety, které jsou vzájemně bezdrátově propojené, aby mohly účastníci při každém rozhodování spolupracovat.

Máte na výběr ze široké palety flexibilních, pečlivě sestavených aktivity upravených na míru, které zaručeně promění skupiny vašich lidí v opravdové týmy.

Chcete na lidi zatlačit zlehka nebo až na hranici možností?

Vše s vámi probereme a určíme zaměření, téma i úroveň náročnosti programu. Mezi úkoly najdeme zkoušky dovedností, fyzické úkoly i různé logické úkoly, které jsou upraveny tak, aby umožňovaly dosáhnout požadovaného výsledku – např. utvrdit znalost produktů nebo posílit možnosti hravých interakcí.

Náš moderátor není žádný televizní hlasatel uvádějící obyčejný kvíz; umí totiž navodit správnou atmosféru a jeho tým „Push It! Professors“ zajistí, aby se všichni cítili komfortně a zapojili se. Dynamický moderátor řídí rytmus programu, protože může vše řídit po bezdrátovém spojení. Stačí stisknout tlačítko a na všech tabletech se zobrazí další úkol.

Program Push It! je strhující stolní teambuildingová aktivita založená na nových technologiích, kterou lze využít pro oživení konferenčního programu nebo jako večerní akci.

Výsledky učení

Program Push It! lze různě upravovat, aby posiloval znalost produktů nebo povědomí o značce nebo aby odpovídal tomu, co chcete lidem vštípit. Akce oživí celou konferenci a přitom motivuje a nadchne delegáty, protože stmelí celou skupinu trvalou sdílenou vzpomínkou.

Push je vysoce adaptabilní a inovativní program, který byl upraven tak, aby vyhovoval našim požadovaným výstupům. Kromě toho, že je radost s ní pracovat, společnost UNIVERSUM - Catalyst Rumunsko byla schopna taky prezentovat kreativní nápady a úspěšně je během našeho eventu rozvinout a implementovat.

Luiza Toma
Danone Romania

Vyžádejte si cenu