River Runner

Raftingová hra do interiéru

2 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční
20 - Neomezené

O

Tematická obchodní hra do interiéru, ve které každý tým zastupuje raftingovou firmu, která se chystá na provedení propagačního „prvního sjezdu“ jedné z největších světových řek. Uspořádat říční expedici a dohlédnout na její průběh až do úspěšného konce, to vyžaduje pečlivou rovnováhu mezi průzkumem, péče o spokojenost zákazníků, bezpečností a ziskem – to vše jsou totiž klíče k úspěšné realizaci celé akce. Rafty ve skutečné velikosti, pádla a všechno možné vybavení expedice dává hře působivou atmosféru a ohromující videa dodávají realistickou ochutnávku vzrušení, které tento nebezpečný sport nabízí. Podobně jako u každé činnosti orientované na dosažení cíle se pokušení obětovat pečlivé plánování a raději „se pustit rovnou do práce“ většinou ukáže jako příliš silní. Příležitostí k reflexi a poučení je tu ohromná spousta.

Výsledky učení

Struktura hry v sobě totiž skrývá nutnost pochopit podstatu spokojenosti zákazníka, tj. nejen jak ji odhadnout, ale hlavně jak jí dosáhnout. Ve fázi plánování i realizaci dostávají týmy další informace, se kterými si může poradit kdokoli – pro dosažení co nejlepšího výsledku z pohledu zákazníka je tedy nutné efektivní nakládání s informacemi. Účastníci kromě toho musí pečlivě vybalancovat rozpočet, aby dosáhli maximální spokojenosti zákazníků a zároveň zisku.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program River Runner simuluje činnost firmy v prostředí citlivém na problematiku životního prostředí. Hloubka herní struktury umožňuje hru různě upravovat tak, aby zdůrazňovala i etické problémy jako např. vztahy s okolní společností, ochranu přírody, odpovědné postupy, řízení zdrojů nebo socioekonomický dopad turistiky na křehké hospodářství.

Related Testimonial

V této energické obchodní simulaci se všech 10 lidí v každém týmu plně angažovalo, vykonávali různé funkce, no pracovali na svém společném cíli. Navzdory tomu, že jsme byli v interiéru, byla to skutečně realistická zkušenost!

Microsoft

Vyžádejte si cenu