Team Tonic

Týmy soutěží, aby správně identifikovaly aroma populárních značek ginu.

30 minut - 1 hodina
Uvnitř
Konkurenční
8 - Neomezené

O

Chcete být znalcem ginu? Program Team Tonic nabízí večer plný zábavy, který vyzkouší vaše logické uvažování v uvolněném a přátelském prostředí.

Program Team Tonic je dokonalá závěrečná tečka za konferencí, protože spojuje teambuilding se společnými drinkem na dobrou noc. Užijete si živou konverzaci, veselou soutěž a navíc osvěžující drink.

Po krátkém úvodu dostanou týmy pravidla a krabici s bylinkami. A nyní začne to pravé: cílem hry je totiž jako první rozpoznat aroma některých nejoblíbenějších značek ginu na světě.

Zapojte svoje smysly

Dostanete pásku s vůněmi a vaším úkolem je poznat všechny vzorky v krabici. Zdánlivě jednoduchý úkol, který se ale může rychle zvrtnout v nečekaně živou diskuzi, na jejímž konci se váš tým musí jednomyslně shodnout na tom, která vůně je která.

Hádej, Sherlocku

Je to prosté! Po různém ochutnávání a čichání ke vzorkovým páskům je čas, abyste coby praví alkoholoví detektivové zapojili logické myšlení. Porovnávejte svoje odpovědi, proberte všechno se svým týmem a hlasujte o konečném rozhodnutí.

Vítěz bere všechno

Odevzdejte svoje konečné odpovědi a po vyhlášení výsledků můžete pokračovat v debatě i vychloubání. Odměnou za vaši tvrdou kolektivní práci je další runda ginu s tonikem, při které si můžete svoje nové poznatky ověřit.

Program Team Tonic je skvělý a ekonomicky dostupný způsob, jak vykročit do večerního programu pravou nohou.

Výsledky učení

Zapojte svůj tým do procesu rychlého a informovaného dělání rozhodnutí a umění využívání přesvědčivé řeči a řeči těla k přesvědčení ostatních. Tato lehká a vazby vytvářející aktivita způsobí, že se týmy uvolní a budou se smát, zatímco budou poslouchat názory ostatních a diskutovat a debatovat za účelem dosažení kolektivního rozhodnutí.

Vyžádejte si cenu