Team Torque

Postavte si model auta pro velký finálový závod

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční
40 - Neomezené

O

Uspořádejte tuto motoristickou teambuildingovou akci a sledujte ten výbuch energie a kreativity. Dav lidí hučí vzrušením a s napětím čeká na start prvního závodu.

Týmy absolvují sérii týmových úkolů a potom každý z nich vytvoří a postaví svůj model. Poté navrhnou a vytvoří transparenty a propagační materiály, aby mohli podpořit svůj tým a fandit mu.  

A už je čas na závod.  Týmy se seřadí na startu. Když mávne prapor, začnou mechanici pumpovat vzduch do rakety, která vystřelí jejich vůz skrze startovní pole. Čím rovnější a jistější má auto směr, tím dále dojede.  Vítězem se samozřejmě stane to auto, které dojede nejdál.

Team Torque je strhující program, který lze uspořádat během večeře nebo při přestávkách během dne jako přípravu na finální závod.

Takže nastartujte svoje motory. . . . Vyžeňte je do otáček. . . . A připravte se ke startu!

Výsledky učení

Týmy musí naplno využít svoje schopnosti komunikace, vedení lidí a projektového řízení, aby zvládli sérii úkolů a získali tak součástky, které potřebují ke stavbě svého auta; potom je musí sestavit s omezenými prostředky a ve vyhrazeném čase. Návrh týmového sloganu a transparentu vyžaduje kreativní a inovativní přístup. Samotný závod je zábavný a motivující akce plná energie, která podpoří dynamiku týmu a celý tým tak semkne.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program Team Torque je ideální pro akce na podporu sociální odpovědnosti. Tradičně je využíván k získávání peněz pro školy, nemocnice a záchranné práce po katastrofách.  Týmy mohou před vlastní akcí dostat za úkol sehnat sponzory pro svoje auta a výtěžek je pak věnován na vybraný dobročinný účel. Další možností jsou sázky na vítězné auto, jejichž vítězové věnují svůj zisk na charitu.

Related Testimonial

Našim lidem se program Team Torque velmi líbil a splnil přesně to, co jsme pro rozvoj našeho týmu potřebovali. Doufám, že brzy naplánujeme další společnou akci!

Wataniya Telecom

Vyžádejte si cenu