Time to Talk

Zábavný flexibilní nástroj pro zapojení

15 minut - 1 hodina
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
3 - Neomezené

O nás


Time to Talk je dokonalý nástroj k vyvolání spontánních konverzací a zpestření vašich schůzek, ať už online nebo offline. Po krátkém onboardingu každý hráč vstoupí do breakout místnosti a zapojí se do hry na svém mobilním telefonu nebo počítači. Time to Talk je okamžitě dostupná hra pro prohlížeče, která nevyžaduje žádné stahování aplikací. Vysoká energie nastoupí, když platforma náhodně vybere řečníka, který musí provést přizpůsobenou výzvu ve stanoveném čase. Pokud se cítí dostatečně odvážní, mohou se řečníci rozhodnout pro zvýšení obtížnosti své výzvy, čímž vše ještě více okoření. Po uplynutí času ostatní hráči nabídnou řečníkovi zpětnou vazbu. Hra pak pokračuje s někým jiným, kdo převezme výzvu. Hra pokračuje, dokud se všichni nevystřídají v horkém křesle!

Výsledky učení


Hra Time to Talk je navržena tak, aby zažehla konverzace na místě a pomohla hráčům odemknout spontánnost a kreativitu. Time to Talk dává každému hráči stejný hlas a vytváří inkluzivní prostor, kde může každý přispět svým vlastním pohledem. Hra nabízí správné nastavení pro pěstování kultury zpětné vazby a pro aktivní naslouchání. Výsledkem je, že mezi hráči vytváří pouto, které zvyšuje motivaci, angažovanost a posiluje firemní kulturu.

Time to Talk je plně přizpůsobitelná vašim požadavkům. Zvolte celkovou dobu trvání aktivity, počet kol a časový rámec přidělený každému řečníkovi. Konkurenční nebo spolupracující? Vyberte si neformální aktivitu pro vytváření sítí, která podnítí zábavné konverzace. Nebo si nechte svůj vzdělávací obsah na míru začlenit do Time to Talk pro serióznější aktivitu založenou na výsledcích.

remote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu