We Can Do

Karate program

10 - 30 minut
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O

Jde o inspirující zasvěcení do základů karate, ideální pro oživení programu – krátké cvičení pro zrychlení tepu, které je přizpůsobené na míru firemnímu publiku. Karate zvyšuje celkový pocit pohody a zároveň podporuje asertivitu a sebevědomí. Cvičení We Can Do povzbudí smysly a pomůže tak zlepšit koncentraci; skvělý energy drink, který udrží delegáty zaručeně na nohou!

Flow

Pod pečlivým vedením moderátora se vaši lidé naučí kihon, tj. základní techniky karate a klíč ke zvládnutí postoje i vlastní mysli.

Tento úvod obnáší i unikátní dechové cvičení pro soulad mysli a těla. Následuje série protahovacích cviků pro uvolnění stresu a lepší ohebnost; to vše jsou praktické nástroje, které si všichni odvezou zpět na svoje pracoviště.

Posléze se účastníci začnou učit jednoduché postoje a pohyby rukou, což je určitá forma sebepřípravy. Sestavy kihon kladou důraz na soustředění a přinášejí radost z jednotného pohybu.

Zklidnění

Program je zakončen krátkou meditací, kterou se všichni zklidní a mohou se s novou energií vrhnout do dalšího programu.

Výsledky učení

S pomocí dechových technik, fyzických forem a duševních cvičení, We Can Do pomáhá účastníkům zlepšit jejich soustředění, povzbuzuje jejich těla a zbavuje je stresu. We Can Do je ideální pro všechny věkové skupiny a téměř všechny velikosti skupin. Unikátní, povznášející a nezapomenutelný začátek (nebo přerušení) konferenčního dne!

Vyžádejte si cenu