CSI Space Odyssey

Zábavná, virtuální CSI teambuildingová aktivita

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční
6 - Neomezené

O nás

CSI Space Odyssey bere účastníky za dobrodružstvím řešení vraždy v opuštěné vesmírné lodi. Atraktivní grafika ve stylu vesmírné lodi zaručuje, že všichni hráči budou zapojeni. Vedené aplikací, týmy kombinují své silné stránky a postupně pracují na úrovních hry, aby odhalili důkazy. Každá úroveň odemyká 3D animace odhalující nezmapované sektory lodě, výzvy a související hádanky. Neustálá komunikace je nezbytná, protože týmy luští stopy v podobě online dokumentací, animovaných videí a záhadných hádanek. Sdílená pozorování pomáhají týmům postupovat při řešení záhady. Hodiny tikají, od vítězného týmu se vyžaduje plné nasazení!

Výsledky učení

CSI Space Odyssey rozvíjí vůdčí a týmové schopnosti pod tlakem konkurence a času. CSI Space Odyssey, navržená pro týmy pracující z různých míst, vytváří pocit sounáležitosti a inkluze prostřednictvím zábavného a nezapomenutelného zážitku. Prostřednictvím zábavného poutavého témata účastníci zlepšují měkké dovednosti použitelné při práci na dálku. Aby byli členové týmu úspěšní, musí být pozorní a ostražití a musí zajistit, aby jejich komunikace byla jasná a stručná. Při řešení zločinu je nutné aktivně naslouchat ostatním. Postupem hry se buduje soutěživý duch, který podporuje plné zapojení všech členů týmu.

remote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu