FreshBiz

Týmy se v průběhu méně než 3 hodin učí, jak být v byznysu chytřejší!

2 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O nás

Dopřejte sobě a svému týmu úplný restart v oblasti týmové práce, inovací, kreativity, vedení a dalším. FreshBiz workshopy, které jsou založeny na hrách, jsou zábavné a nápadité a podle tisíců našich světových účastníků mají dlouhotrvající vliv na to, jak generují příležitosti, nahlížejí na věci z větší perspektivy a vytvářejí chytřejší partnerství.

FreshBiz je hra, která od základů mění způsob, jakým účastníci fungují ve svém životě i v byznysu. Je to díky simulaci a následnému trénování nových, kreativních metod podnikatelského myšlení a řešení problémů, co vede k dosažení jejich nejdůležitějších cílů.

Pomocí učení založeného na hře účastníci cestují ve hře a jejich misí je zvítězit. Popři tom získávají dovednosti, vědomosti a strategie, které jim nejen pomáhají dosáhnout cíle ve hře, ale taky excelovat v reálném životě.

Výsledky učení

Nápady získané během hry vydrží ještě dlouho v budoucnosti. Účastníci tvrdí, že hra je ovlivnila po zbytek jejich životů. Existuje rozdíl mezi změnou a transformací. Pracovat tvrději, dělat něčeho méně, trávit více času jinde atd. je změna, zatímco transformace přes FreshBiz je něco, co absolutně změní vaše paradigma a nabídne vám možnost hrát ve svém životě, vztazích a byznysu úplně novým způsobem.

Ve hře FreshBiz jsou účastníci vyzýváni k tomu, aby přehodnocovali své vlastní osobní vzorce, systémy víry a zvyky a taky to, jestli jim dobře slouží. Hra pracuje na rozvoji vzorců myšlení pro řešení obchodních problémů, a to tak, že od účastníků vyžaduje, aby generovali, identifikovali a zvažovali příležitosti.

Vyžádejte si cenu