Need 4 Speed

Špičková hra pro zlepšování procesů

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O nás

Týmy dostanou hromadu dílů a musí zmobilizovat všechny své síly, aby z nich v rekordním čase sestavily model auta. Klíčem k úspěchu je optimalizovat průběh práce; týmy totiž musí vytvořit velmi efektivní montážní linky a šetřit doslova každou vteřinu. Tlak je přitom ještě větší o to, že každé auto musí mít svůj specifický styl a výraz.

Kvalita je zde vším – výsledný vůz, ať už sedan nebo sporťák – musí přesně splňovat očekávání zákazníků. Rychlost je nezbytná; i malá chyba může znamenat propad v žebříčku.

Jak proces učení postupuje a týmy zlepšují jednotlivé fáze, jde o to zaměřit se místo časů jednotlivých týmů spíše na sdílení osvědčených postupů mezi jednotlivými týmy a dosáhnout tak co nejlepšího finálního výrobního času. Dosažené časy jsou pak porovnány s nejlepšími výsledky předchozích týmů.

Zlepšování procesů nebylo nikdy tak důležité jako dnes a program Need 4 Speed představuje skvělou platformu, na které můžete tuto debatu zahájit, a navíc zábavnou formou. Atraktivní design modelů a jejich fyzický charakter probudí dítě v každém z účastníků.

 

Výsledky učení

Tato aktivita byla vytvořena jako reakce na potřebu některých významných průmyslových koncernů, aby jejich týmy mohly zkoumat, nacvičovat a lépe porozumět osvědčeným postupům a zlepšování procesů, a to zajímavou a praktickou formou. Program Need 4 Speed jasně ukazuje, jak lze dosáhnout zlepšení procesů, jestliže použijeme konzistentní metodiku a jestliže členové týmu vezmou jednotlivé změny za své a uvedou je do praxe.

Related Testimonial

Jen vám chci v rychlosti poděkovat za fantastické dopoledne – zpětná vazba ode všech zúčastněných je úžasná a všichni říkají, že se mnohé naučili. Těšíme se na další spolupráci s vámi v budoucnu!

McDonalds

Vyžádejte si cenu