Picture This

Vytvořte silné poselství ze 6 rámečků.

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
6 - Neomezené

O

Cílem je použít směs kreativního myšlení, týmové práce a uživatelsky přístupných technologií a vytvořit smysluplné poselství pomocí pouhých šesti digitálních rámečků. Program Picture This je krátká oživující akce plná energie, která nabídne zábavný společný zážitek A ZÁROVEŇ přinese vašim lidem klíčová poselství.

Program můžeme libovolně přizpůsobit vašim požadavkům, ať už jde o témata, výstupy, postavy nebo značky. Každý tým dostane storyboard, digitální fotoaparát a potřebné propriety a když k nim přidá vlastní fantazii, může vytvořit barevnou prezentaci za způsob „fotopříběhu“ na zadané téma. V překvapivém finále jsou všechny stránky spojeny dohromady do souvislého příběhu.

Úspěchu dosáhne skupina jako celek a tento nezapomenutelný zážitek toho bude dokladem.

Výsledky učení

Picture This je skvělým způsobem prozkoumání poslání společnosti, příběhů produktů nebo jednoduše zábavné tematické teambuildingové cvičení pro vaši příští vánoční party nebo zaměstnanecký den. Týmy využívají kreativní myšlení a humor k vytvoření unikátního storyboardu. Pro získání fotografií, které zachycují každou scénu, je vyžadován management zdrojů a vynalézavost. Pro vytvoření ducha spolupráce je všem týmům dáno stejné téma a všechny z týmů musí spojit své komiksové obrázky a vytvořit tak jeden dlouhý příběh. Komiksové obrázky možno vytisknout na šálky nebo trička, jako zábavnou připomínku této aktivity.

Related Testimonial

Picture This! byla pro nás skvělá výmluva, proč být trochu pošetilý a společně se zabavit. Využili jsme tuto zkušenost ke zvýraznění důležitosti kreativity a inovativnosti, když přemýšlíme nad nejlepším způsobem, jak vykonávat každodenní procesy.

Vodafone

Vyžádejte si cenu