Re-Dub

Napište a nazkoušejte filmový klip

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční
10 - Neomezené

O

Program Re-dub je naprosto flexibilní a umožňuje vašemu týmu zkoumat problematiku vaší společnosti zábavnou formou. Každý tým začíná s krátkým filmovým klipem. Klipy jsou co do stylu a žánru záměrně eklektické; ve všech ale najdete všechny možné interakce mezi rozmanitými postavami. A co je hlavní, z videa byl odstraněn původní zvuk. Každý tým dostane přiděleno určité téma související s vaší společností a jeho úkolem je napsat scénář a nazkoušet logické dialogy odpovídající tomu, co se na plátně děje. Vyvrcholením akce je živá prezentace, při které se jednotlivé týmy vystřídají v dabingové kabině. Mikrofony jsou připravené a když začne odpočítávání času, napětí roste.

Výsledky učení

Časování a koordinace, to je klíč k dokonalé synchronizaci. Program Re-dub je účinný teambuildingový nástroj, jak vštípit lidem poselství týkající se komunikace, hodnot a služeb zákazníkům. Dodržení časového limitu vyžaduje silné vedení. Rozdělení rolí, komunikace a odvážná rozhodnutí, to vše je nezbytné pro úspěch celé akce.

Použili jsme Re-Dub, abychom odstartovali jeden z našich hlavních seminářů. Vytvářeli jsme si nové scénáře, založené na skutečných manažerských situacích. Výsledky byly cool a vtipné a lidé byli překvapeni: „Je to opravdu můj hlas?“. Hra je příjemně intenzivní, role byly rozděleny velmi rychle – žádný čas na uvažování!

Estonian Energy
Jannika Lill

Vyžádejte si cenu