BeatBox Rox

Vokálně-perkusivní workshop

10 minut - 1 hodina
Uvnitř
Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O nás

Program BeatBox Rox zaujme a strhne každého hned od začátku! Můžete si být jistí, že tenhle zábavný program plný dynamiky vdechne energii a vitalitu každé konferenci, schůzi nebo workshopu.

Vaši delegáti se pod vedením nadaných a uznávaných perkusionistů od našich talentovaných muzikantů naučí novým dovednostem a vzájemné koordinaci. Beatbox spočívá v tom, že člověk produkuje rytmus a různé hudební zvuky pouze pomocí úst, rtů, jazyka, hlasu, nosu a hrdla.

Po krátkém úvodu pro inspiraci se účastníci doslova promění v lidskou bicí soupravu, přičemž každá sekce bude přispívat určitým vokálním efektem do výsledné kompozice. Skvělá metafora týmové spolupráce jako takové.

Program BeatBox Rox lze snadno přizpůsobit různým formátům. Možností je spousta:

  • Patnáctiminutový úvodní program pro velký počet delegátů
  • Program pro oživení konference
  • Silný zážitek v rámci menšího skupinového workshopu
  • 45minutový workshop pro užší skupinu lidí
  • Akce na míru vašim potřebám

Jak program BeatBox Rox probíhá?

Nejprve vystoupí na pódiu náš moderátor, který upoutá vaši pozornost. Poté rozdělíme vaše delegáty do více skupin a každou sekci naučíme její rytmickou linku. Nakonec se všichni sejdeme k závěrečnému vystoupení, v jehož pozadí zní opakující se rytmická smyčka, aby se představení rytmicky nerozpadalo.

 

Výsledky učení

Beat Box Rox je chytrý jednoduchý a efektivní způsob, jak odstartovat konferenci. Tato vysoce energická a osvěžující sdílená zkušenost vytváří pozitivní přístup, sjednocuje skupinu a zajišťuje, že je každý nabitý energií a připraven naplno vnímat následující prezentace.

Její všestranný formát znamená, že může být využita jako 30-minutový lamač ledů pro velkou skupinu, nebo 45-minutový hloubkový workshop pro užší meeting.

 

Vyžádejte si cenu