Chain Reaction Lifesize

Vytvořte kaskádu ohromných strojů

2 - 8 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O nás

Fáze plánování je zkouškou dynamiky týmu a řízení lidských zdrojů, protože projekt je rozdělen do menších segmentů, které opět vyžadují rozdělení lidských i fyzických zdrojů do menších pracovních skupin. Fáze stavby a testování pak vyžaduje koordinaci nejen mezi týmy, ale i mezi určitými technickými pracovníky a vedoucími projektu, protože konečný problém je jasný: všechny části musí fungovat a musí být vzájemně propojeny tak, aby vytvořily řetězovou reakci příčin a následků.

Když je hotovo, spustí první tým svoji řetězovou reakci a poté vyvolá další a tak dále, dokud reakce neoběhne celou místnost.

Chcete-li programu dodat soutěžní prvek, mohou týmy dostávat body za inovace a funkční vylepšení, které povedou k vítězství.

S kolegy, přáteli nebo rodinou si pak můžete pustit video výsledné řetězové reakce, které si odnesete jako vzpomínku na zábavnou akci a na úspěch, kterého jste dosáhli díky vzájemné spolupráci.

Výsledky učení

Program Chain Reaction je špičková teambuildingová akce, která vyžaduje skvělou dovednost v projektovém řízení, aby se podařilo navrhnout a postavit důmyslnou sekvenci mechanizmů. Výsledkem je grandiózní finále, kdy jsou všechny části sestaveny dohromady a všichni mohou sledovat výsledek společné práce.

Tato teambuildingová aktivita pomáhá rozvíjet týmovou spolupráci a dovednosti v projektovém řízení a zároveň stimuluje kreativitu a inovativní myšlení.

Program Chain Reaction věrně napodobuje skutečný život, protože týmy pracují v časové tísni a s omezenými zdroji. Týmy musí ve fázi návrhu zmobilizovat svoje schopnosti řešit problémy, kreativitu a komunikační dovednosti a efektivně navzájem spolupracovat, aby dokázaly realisticky posoudit svoje možnosti. Zvítězí ambice nad možnostmi?

Líbil se vám tento program?  Máte málo místa a prostoru? Podívejte se na program Chain Reaction - Table Top!

Related Testimonial

Co můžu říct – Toto je skutečně úžasná team-buildingová aktivita. Vím, že můžu za nás všechny říct, že to byla ta nejlepší team-buildingová aktivita, jaké jsme kdy byli součástí. To, co jsme dosáhli, zejména v otázce kreativity, překonalo naše očekávání.

Standard Chartered Bank

Vyžádejte si cenu