Knowing Me Knowing You - Work Styles

Pochopení a ocenění stylů práce vás a vašich spolupracovníků

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
12 - Neomezené

O nás

Většina lidí se shodne na tom, že aby byl tým efektivní, je potřebná směs stylů práce. Toto však může vytvořit konflikt, protože se jednotliví zaměstnanci přizpůsobí novému nastavení týmové dynamiky. Knowing Me Knowing You - Work Styles je teambuildingová aktivita, která byla speciálně navržena, aby účastníkům pomohla pochopit jeden druhého a ocenit jak ty s podobnými i rozdílnými styly práce můžou být klíčovými přispívateli k týmové produktivitě. Jak to tedy funguje? Začíná to tím, že jsou účastníci požádáni, aby zhodnotili svůj vlastní styl práce a napsali své preference v otázce vícero daných subjektů. Dále proaktivně poznávají své spolupracovníky spojováním místnosti a hledáním toho, jak styl ostatních sedí s tím jejich. Účelem této hry je najít tolik shod, kolik je jen možné, a to s cílem, aby celou místností proudili nápady.

Když je skupina energizována, je čas se spojit do týmů s podobnými styly práce. Skupiny jsou nejprve požádány, aby prodiskutovali a definovali charakteristiky jejich preferovaných stylů práce. Pak provádějí týmovou aktivitu. Dále formují týmy s tolika rozdílnými pracovními styly, jak je jen možné, a pak provádějí jinou, no podobnou aktivitu, jako ta poslední. Toto je excelentní způsob, jak můžou účastníci osobně reflektovat na výhody rozdílů! Organizátor skupiny pak vede skupinovou diskusi a zkoumá, proč je produktivní mít v rámci týmu širší škálu stylů práce, no taky proč to nemusí být efektivní, jestli je přítomné nedostatečné docenění různých způsobů práce.


Výsledky učení

Knowing Me Knowing You – Work Styles dává účastníkům možnost prozkoumat způsob, jakým mají tendenci pracovat. Z průzkumu víme, že ty nejefektivnější týmy jsou tvořeny lidmi se širokou škálou stylů práce. Tyto rozdíly však můžou způsobit konflikt, když nejsou oceňovány. Účelem této teambuildingové aktivity je demonstrovat, že široká škála stylů práce, když je správně přijata, bude vést k efektivnější inovaci a tvorbě myšlenek.

Related Testimonial

Toto je to nejlepší cvičení pro zkoumání a přinášení povědomí o stylech práce ve skupině. Tento chytrý neformální formát přesahuje tradiční formální testování osobnosti. Vysoce doporučeno.

URREA

Vyžádejte si cenu