Rezervujte teď

Team Building for Virtual Teams

Globalizace přinesla nárůst globální mobilní pracovní síly. Již před Covid19 se odhadovalo, že počet pracovníků na dálku se zvýší na 43% světové pracovní síly do roku 2023. Efektivnost týmu má stejné principy, ať už při práci z domova nebo tváří v tvář. Vzdálené týmy mají další problémy, pokud jde o efektivní komunikaci, motivaci, společnou kulturu a propojenost. Efektivní tým se řídí schopným vůdcem, který stanoví pravidla hry a komunikační kanály, které podporují pozitivní dynamiku týmu i při práci z domu.

Book a Demo

Bavte se! Zapojení, spolupráce, spojeníEstablishing

Založení protokolu efektivní komunikace a výběr správných komunikačních nástrojů je nezbytný. Vzdálené týmy musí kromě připojení kvůli komunikaci o záležitostech týkajících se práce najít způsoby, jak se spolu bavit při rozvoji společné kultury a propojenosti. Vyvinuli jsme celou řadu aktivit v oblasti teambuildingu, které spojují vzdálené zaměstnance. Náš tým usnadňuje tato řešení prostřednictvím živého videostreamu. Náš oceňovaný nástroj na podporu angažovanosti v oblasti technologií, Go Team, dostává novou tvář s Go Remote. Díky přizpůsobitelným kvízům, fotografickým a video výzvám, často veselé hratelnosti, zaujme všechny členy vašeho vzdáleného týmu, povzbudí ducha spolupráce a propojení. A věděli jste, že náš populární Escape the Mob je dostupný pro virtuální týmy? Pokud chcete zažít skutečně poutavý zážitek, vydejte se se svým týmem na virtuální den do umělecké galerie nebo muzea s Go Explore. Nebo využijte virtuální zážitek z celého světa se svým týmem v Race Around the World. Účastníci vlastně navštíví různé země a dokončí zábavné úkoly související s vybraným cílem. Náročné kvízy a hádanky určitě zapojí každého a rozšíří jeho kolektivní znalosti.

Kreativita pro motivaci a zapojení

Rozšiřte kreativitu svého týmu tím, že je pošlete mimo jejich běžného každodenního života. Pokud chcete zažít zábavný a poutavý zážitek, nechte naše zprostředkovatele doprovázet váš tým při vysílání živého videa pro vytvoření společného filmu, publikování novin nebo nadabování dobře známého videoklipu. Využíváme naše roky zkušeností s tvůrčími činnostmi v oblasti teambuildingu na budování virtuálních týmů. Naši facilitátoři budou online, budou řídit akci a budou po celou dobu sdílet smích!

Hudba pro pohodu, učení a spojení

Hudební eventy jsou emotivní, myšlenky provokující a odměňující. Díky ponoření se do hudebního procesu lidé přepínají své mozky do jiného režimu a objevují nová neurologická spojení, zatímco se zkoumají nové dovednosti. Navrhli jsme řadu hudebních teambuildingových aktivit speciálně pro vzdálené týmy. Představte si, že tým hrající hru Haka spolu na dálku vede náš odborný zprostředkovatel v rámci živého videostreamu. Zábavné! Zpívejte spolu jako sbor z pohodlí vašeho home office. Vzrušující! Věděli jste, že rytmický zvuk má schopnost synchronizovat mozkové vlny, čímž zvyšuje interpersonální interakce? Vyzkoušejte naši aktivitu pro vzdálené týmy Funk the Kitchen. Synchronizující!

Buďte zdraví a v pohodě

Zdraví pracovníci jsou šťastnější a produktivnější. Společnou stížností vzdálených pracovníků je, že pracují více hodin, nemají přestávky a nemají rovnováhu mezi domácím a pracovním životem. Naše programy pro pohodu zahrnují řízené meditace, ke kterým se lze jednoduše přidat z jakéhokoli zařízení, kdykoliv, odkudkoliv. Poskytněte svému týmu nástroje, aby byl lépe vybaven na zvládání životních problémů prostřednictvím dovedností a praxe, které přináší meditace. Pro něco živé vyzkoušejte Go Fit! Tato hra na zvýšení energie s různými načasovanými fitnes cvičeními, kvízy v oblasti blahobytu a komiksovými video výzvami na dálku je vhodná pro všechny úrovně schopností..

Učte se spolu virtuálně

Učení virtuálních týmů získává podporu s naší nabídkou obchodních her. Naše průkopnická týmová hra, Peak Performance, v níž týmový průvodce vede výpravu na Everest, je k dispozici i týmům, jejichž členové pracují z domu. Prostřednictvím tohoto programu bude váš tým lépe rozumět tomu, co to znamená být agilním a výkonným týmem! Pokud chcete vylepšit strategické plánování a týmovou práci se vzdáleným týmem, vyzkoušejte virtuální verzi Heroes of Troy. A pro výbušné opakující se vzdělávací zkušenosti se nás zeptejte na virtuální verzi naší přelomové teambuildingové aktivity The Infinite Loop.

Také máme škálu rychlých prolamovačů ledů a energizérů, které můžete využít ve svých každodenních online mítincích, aby byl váš tým motivovaný a zapojený. Spojte se s námi, rádi s vámi budeme sdílet pár nápadů.

Hledáte něco jiného? Podívejte se na náš Vyhledávač team-buildingových eventů

Potřebujete pomoct v rozhodování? Pojďme nastavit něco přesně pro váš tým, abychom dosáhli vašich požadovaných výstupů.

Spojte se s námi